:: www.HammerFall.net :: Oficiální stránka HammerFall
:: MagnusRosen.cjb.net :: Magnusova oficiální stránka
:: www.thrill.to :: Magnusova švédská stránka
:: Magnus.age.jp :: Magnusova japonská stránka
:: www.heptagon.se :: Vydavatel

Kde se FUNK setkává s POPem.

AROSE je čtyřčlenná kapela, založená skvělým baskytaristou Magnusem Rosénem.

Magnus chtěl založit skupinu k nahrání svého čtvrtého sólového alba. Proto kontaktoval kytaristu Glena Sandgrena a bubeníka Imreho Dauna. Začali Jammovat a vytvářet základ pro nové skladby, plné energie a ostrých kytar.
Magnus pak poslal SMS zpěvákovi švédské funkové kapely Emriku Larssonovi a zeptal se ho, jestli se nechce ke skupině přidat. Emrik souhlasil a napsal text a zpěvové melodie k již hotové hudbě.

Skupina se rozhodla nahrávat v JM studiu v Mönlnycke (blízko Gothenburgu). Na albu se mimo jiné podílel i Emrikův dlouholetý přítel a spolupracovník Tobe Stenson, Woitek Goral, Jenny Berggen z Ace OF Base a světově proslulá saxofonistka Biggi Vinkeloe, která s Magnusem spolupracovala na jeho prvních dvou albech.
Produkci alba si obstarává sama kapela a bylo namixované v Panarama Recordings Jockem Styrénem.

Hudba AROSE je něco mezi Rockem, Funkem a Popem, plná citu, lemovaná zastřelým bluesovým hlasem Emrika. Není to jednoduchá hudba. Musíte ji skutečně poslouchat a proniknout do ní. Ale ta hudba vás dostane. Basa je plná energie, bubny jsou stále zde a kytara vytváří úžasnou harmonii a vytváří atmosféru. 

Na živo je kapela vyniká a skutečně vás přesvědčí, že všichni její členové jsou nejen skvělí hudebníci, ale i perfektní showmeni. Živá vystoupení AROSE jsou velmi speciální, kde hlavním účelem je bavit lidi! S pomoc speciálních efektů, akce,…Pódium je připraveno pro AROSE. Nevynechejte jednu z nejžavějších kapel, vycházejících ve Skandinávii! Jak řekla Gertruda Stein: AROSE je AROSE je AROSE je AROSE